fbpx

Kalkulator zwrotu prowizji bankowej

Kalkulator zwrotu prowizji bankowej

Po lekturze naszej strony Zwrot Prowizji Z Kredytu zapewne wiesz już na jakiej podstawie i od kogo należy Ci się zwrot prowizji z tytułu wcześniejszej spłaty kredytu. Jednak kwestią, która interesuje Cię najbardziej jest z pewnością wysokość zwrotu prowizji bankowej, czyli innymi słowy, ile pieniędzy powinien Ci wypłacić Bank. Jak pisaliśmy już na naszym Blogu w artykule dotyczącym zwrotu prowizji – wysokość zwrotu jest uzależniona od czasu kredytowania. Im szybciej spłacisz swój kredyt, tym większą część prowizji powinien zwrócić Ci bank. Aby ułatwić obliczenia udostępniamy Ci nasz kalkulator zwrotu prowizji bankowej.

Wypełnij poniżej kalkulator zwrotu prowizji bankowej, żeby dowiedzieć się ile pieniędzy Ci się należy

kalkulator zwrotu prowizji bankowej

Proporcjonalny zwrot prowizji, stosunek daty spłaty kredytu od okresu kredytowania, liniowa czy też stosunkowa metoda wyliczeń… Terminy stosowane przez prawników specjalizujących się w prawie bankowym mogą wywoływać u konsumenta ból głowy. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, postanowiliśmy stworzyć narzędzie, które w niezwykle prosty sposób pozwoli Wam na zweryfikowanie wysokości przysługującego wam zwrotu prowizji z kredytu, czy też pożyczki. W celu uproszczenia obliczania wysokości zwrotu prowizji zamieszczamy na naszej stronie dedykowany dla naszych Klientów kalkulator. Jest to bardzo proste i użyteczne narzędzie, które pomoże sprawdzić wysokość należnej prowizji.

Korzystanie z niego jest bardzo proste. Wystarczy wpisać w odpowiednie rubryki dane, które możesz sprawdzić w posiadanej dokumentacji kredytowej. Odszukaj swoją umowę oraz historię rachunku bankowego jeżeli z niego dokonałeś spłaty kredytu. W dokumentach łatwo odnajdziesz kwotę prowizji, datę udzielenia kredytu, datę ostatniej raty przewidzianej umową oraz datę spłaty kredytu. Wprowadzone do kalkulatora dane pozwolą nam zweryfikować nie tylko, czy przysługuje Ci prawo do prowizji. Przede wszystkim sprawdzimy w jakiej wysokości środki powinny zostać Ci zwrócone. Po wypełnieniu kalkulatora zwrotu prowizji bankowej nasz konsultant skontaktuje się z Tobą oraz przedstawi wyniki naszej analizy. Chcemy zaznaczyć, że nasza pomoc na tym etapie jest całkowicie bezpłatna, a Wasze dane osobowe są całkowicie bezpieczne, bowiem w swojej pracy przestrzegamy standardów określonych w RODO (dostępne pod tym linkiem).

Jeśli planujesz podjąć próbę odzyskania prowizji samodzielnie powinieneś teraz wypełnić wniosek o zwrot prowizji kredytu. Wpisanie w nim wyliczonej przez nas kwoty pomoże Ci zabezpieczyć się przed próbą obniżenia należnej prowizji przez bank.

Podziel się tym artykułem z innymi